Переваги ріелторських агенств

Переваги ріелторських агенств

Більшість людей у наш час не усвідомлює, які конкретні переваги може їм дати діяльність ріелторських агентств при продажі або здачі в оренду нерухомості.

У першу чергу важливим є професіоналізм агентства з нерухомості в даній конкретній галузі, знання ринку нерухомості, включаючи всі його ризики і позитивні сторони. Ріелторська контора є Вашим помічником під час продажу або оренди нерухомості, а також дає обом сторонам, тобто власникам нерухомості та покупцям чи орендарям багато переваг.

Основні переваги — це:

Швидкість реалізації: агентство з нерухомості протягом років розробило досконалу систему презентації і реклами пропонованих об’єктів. Сформована база даних усіх бажаючих купити чи орендувати нерухомість. Ця система, створювана впродовж багатьох років, дозволяє швидко продати чи здати в оренду Вашу нерухомість безпосередньо зацікавленій особі. Власник майна, який вирішив сам продавати або здавати в оренду свою нерухомість, буде мати справу із зацікавленими особами, зареєстрованими в різних агентствах з нерухомості, і він не зможе публікувати власні рекламні оголошення в такій кількості й такої якості, як це здатна зробити ріелторська контора, що займається цим вже багато років. Завдяки кваліфікованим і якісним послугам ріелторського агентства власники нерухомості набагато швидше знайдуть дорогу до потенційних покупців, а отже й швидше отримають свої кошти.

Гарантія і безпека: Агентство надає кваліфіковані юридичні послуги з розробки проектів договорів, які досконало враховують більшість ризиків при операціях з купівлі, продажу та оренди нерухомості. Крім надання юридичних послуг узгоджуються всі торговельні операції, враховуючи інтереси банку, що фінансує угоду, інтереси клієнта, вимоги до виплати покупної ціни, та забезпечується сплата всіх передбачених законом податків та зборів. Агенство перебуває в постійному контакті з усіма учасниками і особисто контролює перебіг операції до самого її завершення й передачі нерухомості. Стежать зокрема за правильністю опису рухомого обладнання та подальшої перереєстрації інженерних комунікацій. Таких послуг адвокат не запропонує Вам без участі ріелторського агентства.

Досягнення найкращої ціни: Тільки досвідчений бізнесмен, спеціально підготовлений до операцій з нерухомістю, з багаторічною практикою в цій галузі може гарантувати Вам, що Ваше нерухоме майно буде продане чи здане в оренду за оптимальну продажну ціну. Така операція вимагає неабиякої майстерності під час переговорів щодо ціни нерухомості. У випадку, якщо власник нерухомості і потенційний покупець або орендар не досягли взаємної згоди, роль ріелторської контори стає дуже важливою. Для власника це означає забезпечення доброї ціни, а для покупця або орендаря – гарантію перевіреної інформації та забезпечення успішної реалізації торгової угоди.

Збереження конфіденційності: У наш час збереження конфіденційності у фінансових справах має важливе значення. Хто ж із власників бажає, щоб усі довкола дізналися про його намір продати свою нерухомість і про той факт, що невдовзі він отримає значну грошову суму. Власне в цій ситуації дуже значущою є роль агентства з нерухомості, яке на вимогу власника нерухомого майна може організувати огляд нерухомості без його участі з метою збереження його анонімності і безпеки. Якраз під час візуального огляду нерухомості її власникам загрожує ризик відвідання їхньої домівки чужими, небажаними особами. Маклери з нерухомості спеціально підготовлені до таких ситуацій і вміють давати собі раду з підозрілими клієнтами.

Економія грошей: Кожний хазяїн нерухомості перед тим, як розпочати дії з продажу, повинен усвідомлювати, що рекламування нерухомості є однією з найбільш коштовних і дорогих послуг. Ці видатки можна заощадити, звернувшись до солідного ріелторського агентства, яке оплатить усі витрати і надасть ці послуги власникам нерухомості безкоштовно. Ріелторська контора має в деяких засобах масової інформації попередньо оплачені місця і позиції для рекламних оголошень, наприклад, на титульній сторінці журналів тощо, де сам клієнт не може давати оголошення без участі агентства з нерухомості. Це дає переваги перед іншими конкуруючими агентствами.

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *