Підготовка до поїздки до Львова: поради та підказки

Підготовка до поїздки до Львова: поради та підказки

1. Львів — ідеальне місце для передбачливих туристів, так як місто пропонує велику різноманітність комфортабельних хостелів. Проживання в гуртожитку обійдеться від 10 до 15 євро за ніч. Багато хостели розкидані по центру міста.
2. Місцеві ресторани також мають привабливі ціни, бюджетні місця для їжі встановлені на кожному кроці. Як правило, висококласні ресторани розташовуються в безпосередній близькості від визначних пам’яток і пам’ятників, віддалені райони міста приголомшать гостей вибором кафе, барів і пабів.
3. Туристам з обмеженим часом може бути рекомендовано здійснити екскурсію на міському трамваї. Майже кожен трамвайний маршрут проходить через значущі місця і пам’ятки міста. Поїздка на трамваї перетвориться в захоплюючий досвід.
4. Основним транспортним засобом у Львові є таксі. Туристам, які вперше відвідали місто, рекомендується зателефонувати в офіційні служби таксі, так як це допоможе уточнити вартість.
5. Без сумніву, варто відвідати один з туристичних центрів. Один з них знаходиться прямо біля залізничного вокзалу. Туристам буде запропоновано широкий вибір путівників і карт міста, які нададуть велику допомогу кожному туристу.
6. Місцеві жителі з повагою ставляться до гостей міста, але віддають перевагу рідній мові. Туристи повинні вивчити кілька фраз українською мовою, так як це покаже їх шанобливе ставлення до місцевих жителів і встановить зв’язку з ними.
7. Любителі шопінгу будуть приголомшені цінами в місцевих торгових центрах і бутіках. Ціни нижче, ніж в інших містах країни. У той же час якість товару все ще досить висока. Сувеніри та рекламні подарунки краще купувати на ринках, а модні наряди і елітні парфуми краще купувати в престижних торгових центрах.

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *