Топ-6 львівських хостелів

Топ-6 львівських хостелів

1. «Old City Hostel»

«Old City Hostel»

Знаходиться на вулиці Беринди, 3. Це самий центр Львова. З балконів хостелу відкритий вид на центральну площу і театр опери і балету Львова.

Хостел пропонує, як і багатомісні номери, так і особисті, сімейні номери. Всього номерів в хостелі 54.

«Old City Hostel» розташовується на третьому поверсі старовинного австрійського особнячка.

Для відпочиваючих хостел надає цілодобово безкоштовної Вай-Фай, каву і чай. Доступ до кухні, камери схову, ковдри та постільна білизна.

У восьми місному номері ніч коштуватиме 155 грн. У шести місцевому 165 грн. За 185 грн. можна день прожити в чотиримісному номері. А ось двомісний номер з двома окремими ліжками обійдеться в 550 грн. За 650 грн. можна зняти номер на добу на двох з двоспальним ліжком.

2. «Хостел DREAM Lviv»

«Хостел DREAM Lviv»

Розташований на вул. Краківській, 5. У 100 метрах від площи ринок, Домініканський собор та Вірменська церква. Хостели Львова в центрі міста особливо приваблюють закоханих тут зручно жити і відвідувати місцеві визначні пам’ятки. Ось чому квартири подобово Львів іноді програють затишним маленьким хостелах.

Ліжко-місце в чотиримісному номері коштує 220 грн., В шести місцевому 180-195 грн. А двомісний приват-номер з санвузлом 800-870 грн. на добу.

3. «Post House Хостел»

«Post House Хостел»

На вулиці Словацького, 23 знаходиться кращий тематичний хостел Львова. Десятимісний кімната з санвузлом на добу для людини обійдеться в 150 грн. В чотиримісному номері ліжко-місце коштує 175-190 грн. А ось номер на двох за ніч коштуватиме 480-530 грн. (З двома окремими ліжками), а з одним великим ліжком 520-570 грн.

4. «Coffee Home Hostel»

«Coffee Home Hostel»

Ще один варіант на площі Ринок. Місце в кімнаті на дванадцять чоловік стоїть 130-150 грн. на добу. А в восьми місцевої 140-160 грн.в добу. Номер двомісний від 590 грн.в добу.

5. «Hollywood Home Hostel»

«Hollywood Home Hostel»

На вул. Друкованої, 3 поруч з площею Ринок можна знайти затишні номери. Ліжко-місце в кімнаті на десять чоловік буде варто 130-150 грн. А двомісний номер на добу від 390 грн.

6. «Z-One Hub»

«Z-One Hub»

Це перша у Львові концепція ко-Лівінг. В добу в багатомісному номері можна жити від 150 грн.в добу. А 50 грн.будет коштує година перебування в хостелі. Цей хостел розташований на вул. Чайковського, 27.

 

Бажаючі можуть зняти хостел львів площа ринок, щоб жити максимально комфортно.

About the author

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *